19 январь 2019, Суббота, 20:24

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У ПАРЄ знайшли корупцію

23 апреля 2018г.

Слідча група, утворена Парламентською асамблеєю Ради Європи, підтвердила системний зовнішній вплив на документи та рішення ПАРЄ, а також системні дії окремих депутатів всупереч етичним стандартам. Про це йдеться у звіті групи, представленому Бюро ПАРЄ 22 квітня, - повідомляє Європейська правда, яка  має в розпорядженні копію звіту, викладеного на 198 сторінках.

Головні звинувачення стосуються підкупу з боку Азербайджану, але члени слідчої групи наголошують, що проблеми не обмежуються однією країною.

 "Під час роботи до нас надійшла інформація також щодо нестандартних ситуацій, пов’язаних з іншими країнами",  - наголосив голова слідчої групи, суддя Ніколас Братца. Однак через брак часу розслідування концентрувалося на справі Азербайджану, щодо якої лунало найбільше звинувачень.

Братца наголосив, що стосовно частини депутатів є достатні докази, що "була група осіб, які працювали в ПАРЄ на користь Азербайджану... Сім членів та колишніх членів ПАРЄ діяли всупереч етичним стандартам асамблеї", - заявив він.

Окремою проблемою стала проблема подарунків у ПАРЄ.

"Члени ПАРЄ, а також члени секретаріату ПАРЄ отримували численні подарунки... Ми не маємо достатніх доказів, щоби довести, що конкретний подарунок був отриманий у обмін на конкретне рішення. Тим не менше, ми вважаємо необхідним підкреслити брак прозорості у питанні отримання подарунків", - заявив суддя.

Нагадаємо, звинувачення щодо корупції в ПАРЄ лунають ще від 2012 року, коли активісти оприлюднили низку підтверджень системного підкупу депутатів з боку уряду Азербайджану. Асамблея протягом кількох років ігнорувала ці звинувачення, доки у 2015 частину з них не підтвердила італійська поліція, затримавши одного з колишніх депутатів, Луку Волонте.

Наразі розслідування встановило, що місії за спостереження за виборами в Азербайджані системно публікували упереджені звіти, які не відбивали реальність і були сформовані на користь азербайджанського уряду.

ПРЕСТУПНИК VS ЖЕРТВА? КАЗАХСТАНСКАЯ ШТУЧКА

Як писав Резонанс, від 10 до 15 депутатів ПАРЄ, окремі українські судді і навіть деякі керівники вітчизняного Мін'юсту можуть бути задіяні в корупційному бізнесі з протидії законній екстрадиції з території України злочинців із Казахстану, Узбекистану та Азербайджану. За даними високопосадового джерела, нині правоохоронці перевіряють причетність до згаданої корупційної схеми окремих народних депутатів України та представників неурядових організацій.

ПОЧЕМ УКРАИНСКИЕ НАРДЕПЫ ЗАЩИЩАЮТ КАЗАХСТАНСКУЮ МОШЕННИЦУ?