У "Романа Труби всемогутнього" вже не виконують судові рішення - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

01 апрель 2020, Среда, 16:35

У «Романа Труби всемогутнього» вже не виконують судові рішення

20 сентября 2019г.
Апхів
Архів

Попри рішення суду, яким визнано дії директора Державного бюро розслідувань Романа Труби протиправними, скасовано наказ від 28.05.2019 року про моє звільнення та поновлено на посаді директора теруправління ДБР у місті Полтаві (в цій частині рішення підлягає негайному виконанню), вийшовши на роботу після лікування, дізнався, що до подальшої роботи мене не допустять, аргументуючи це тим же наказом директора Бюро, який, власне, суд і скасував. Про це написав у Facebook Володимир Тимошко, передає Резонанс 20 вересня 2019 року.

Як повідомлялося, Харківський окружний адміністративний суд 8 серпня 2019 року поновив Володимира Тимошка на посаді  у ДБР. У рішенні суду, зокрема, вказано: "Визнати протиправними дії Директора Державного бюро розслідувань Труби Романа Михайловича  з прийняття рішення про звільнення Володимира Тимошка та винесення наказу №148-ос".

ДИРЕКТОР ДБР ПОТРАПИВ У ЩЕ ОДИН СКАНДАЛ (ОНОВЛЕНО)

Тим часом фракція «Голос» у Верховній Раді зареєстрували альтернативний президентському законопроект про ДБР. Він передбачає звільнення Романа Труби з посади керівника і повне перезавантаження відомства. Авторка законопроекту Олександра Устінова у соцмережі назвала законопроект Банкової "фейком під назвою «Роман Труба всемогутній»". Натомість розповіла, що документом #2116-1 "пропонується звільнення дискредитованого керівництва та обрання нового на прозорій конкурсній основі із залученням міжнародних експертів".

Нагадаємо, у березні 2019 року у Держбюро Резонанс поінформували про розслідування трьох кримінальних проваджень щодо працівників Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, відкритих за ознаками ст. 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.

ДБР РОЗСЛІДУЄ 45 СПРАВ ЩОДО ПРАЦІВНИКІВ НАБУ ТА САП