18 август 2019, Воскресенье, 14:04

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У справах Майдану повинен звітувати не Горбатюк, а Луценко, — Олексій Баганець

21 ноября 2018г.
0

У справах Майдану повинен звітувати не начальник Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, а очільник ГПУ Юрій Луценко. Так вважає екс-заступник Генерального прокурора Олексій Баганець. Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

"Результатів немає, тому і звітує не Луценко. Горбатюку завчасно приготували роль цапа-відбувайла. А про пріоритет і говорити нема що", -  написав потім відомий правник у соцмережі Facebook.

«СПРАВИ МАЙДАНУ»: ПЕРСПЕКТИВИ ЗАВЕРШЕННЯ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

У свою чергу начальник Управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк вважає, що розслідування злочинів проти активістів Євромайдану переважно не стали одним із пріоритетних завдань для держави. "Зацікавленість у цьому є лише у родичів та адвокатів постраждалих", – визнав він 21 листопада 2018 року під час брифінгу щодо результатів розслідування вбивств активістів Революції гідності, - пише Радіо Свобода.

Серед недоліків у роботі свого управління Горбатюк також назвав відсутність прогресу у розкритті вбивств активістів Нігояна, Жизнєвського і Сеника: «Чергове звітування – і я не можу похвалитися результатами роботи». Водночас, Горбатюк запевнив, що його управління «рухається до результату». «І ця робота не буде припинятися, допоки злочин не буде розкритий», – додав він. Разом з тим, начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ не став називати конкретних термінів, коли планується завершити усі досудові розслідування у справах Євромайдану.

ПРО ВАКХАНАЛІЮ У ГПУ: ІСТОРІЯ ДЕПАРТАМЕНТУ СПЕЦРОЗСЛІДУВАНЬ