Наливайченко пообіцяв "розробити і підтримати законопроект" про зброю - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

10 июль 2020, Пятница, 17:58

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
[the_ad id='13999']

Наливайченко пообіцяв «розробити і підтримати законопроект» про зброю

21 ноября 2018г.
0

Жорстко розбити корупцію, насамперед, у галузі національної безпеки та оборони пообіцяв лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко під час дебатів у "Президентському клубі", які відбулися 21 листопада у Національній спілці журналістів. "Головні мої зобов’язання – забезпечення миру і знищення корупції", – сказав він.

Що стосується гарантування безпеки держави та громадян, Наливайченко наголосив, що настав час провести реальне очищення влади та створити справді дієві силові органи. За його словами, треба збити в єдиний кулак ті органи, які дублюють один одного і забезпечити безпеку людині на вулиці, в школі, на роботі. "Друге - потрібно створити ефективну контррозвідку. Ніяких більше політичних переслідувань, стеженням за журналістами, слідчих дій - все повинно бути закінчено раз і назавжди. І третє - бойовий антитерористичний центр", - акцентував Наливайченко, передає Резонанс.

На його думку, найбільшою проблемою є відсутність системного підходу, загального розуміння того, як гарантувати безпеку. Крім того, лідер руху "Справедливості" Наливайченко вважає, що настав час надати українцям право призначати і відкликати місцевих керівників поліції, суддів, і, якщо треба, прокурорів.

ЗБРОЯ БЕЗ ЗАКОНУ

Також екс-голова Служби безпеки України вважає, що "українці мають отримати законне право захищати себе вогнепальною зброєю". "Я щиро переконаний, що право громадянина України на самозахист, в тому числі збройний самозахист, потребує законодавчого врегулювання. І я ", – сказав він. “Влада має служити людям, а не лякати чи переслідувати!” – наголосив кандидат в президенти.

ПРАВНИКИ РОЗКРИТИКУВАЛИ ТЛУМАЧЕННЯ ВЕРХОВНИМ СУДОМ СТАТТІ ПРО НЕЗАКОННЕ ПОВОДЖЕННЯ ЗІ ЗБРОЄЮ