Українці вважають винними у провалі судової реформи Порошенко, Філатова і Козьякова - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

10 декабрь 2019, Вторник, 12:43

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Українці вважають винними у провалі судової реформи Порошенко, Філатова і Козьякова

9 октября 2018г.

Результати опитування, проведеного Київським  міжнародним  інститутом соціології (КМІС) показали, що найбільша відповідальності за неуспішну реалізацію судової реформи, на думку виборців, лежить на Президентові України П. Порошенко.  Такої позиції  дотримується 51,8 % опитаних громадян.

В3. А хто конкретно, на Вашу думку, несе найбільше відповідальності за неуспішну реалізацію судової реформи?

(% серед респондентів, які вважають у цілому або зовсім неуспішною судову реформу (всього серед усіх респондентів знають про реформу і вважають її неуспішною 49,6%), n=1003)

87,3 % респондентів згодні з твердженням, що судова реформа не була успішно реалізована через прагнення окремих чиновників, які її проводили, до особистого збагачення. А 62,6% - що кошти, виділені міжнародними організаціями на проведення судової реформи , були використані не за призначенням. Міжнародні донори недостатньо контролюють ефективність використання грошей, виділених на судову реформу.