26 март 2019, Вторник, 03:54

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Увагу Кличка ще раз звернули на якість питної води біля заводу Київенерго

12 апреля 2018г.
Фото: КиевВласть
Фото: КиевВласть

Громадська організація “Громадська екологічна ініціатива” повторно звернулась до Київського міського голови та Голови КМДА Віталія Кличка з приводу необхідності термінового взяття проб питної гарячої води, що підігрівається сміттєспалювальним заводом «Енергія», який є одним з філіалів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Про це Резонансу повідомив голова ГО Олексій Шевчук.

Як нагадали у “Громадській екологічній ініціативі”, частина житлового масиву Позняки користується опаленням та гарячою водою, виробленими завдяки альтернативним джерелам енергії. Завод донедавна забезпечував теплом близько десятка об’єктів, які розташовані поблизу, щороку відпускаючи 6-7 тис. Гкал тепла. Завдяки ж проекту з будівництва перетинки, відпуск тепла збільшився до 150 тис Гкал: завод почав постачати альтернативну теплоенергію в обсягах, достатніх для забезпечення взимку опаленням мешканців 200 багатоповерхівок (близько 80 тис. квартир) та 300 будинків (близько 60 тис. квартир) гарячою питною водою влітку.

"У зв’язку зі скаргами мешканців будинків на те, що гаряча питна вода, що підігрівається заводом, містить специфічний неприємний запах і потенційно може бути шкідливою для значної частини населення міста Києва "Громадська екологічна ініціатива" просить негайно ПОВТОРНО доручити відповідним органам негайно взяти проби гарячої питної води для дослідження на вміст в них небезпечних для життя та здоров’я людини речовин та надати об’єктивну інформацію, - акцентував О. Шевчук. І додав, що на перше аналогічне звернення, направлене ще 2017 року, відповіді не надано взагалі. Це, на думку відомого правника, дає підстави вважати, що після проведення аналізів результати були невтішними і влада боїться офіційного оприлюднення цих результатів.

КЛИЧКО ОТРИМАВ ПРИПИС ВІД НАЗК