24 июль 2019, Среда, 07:49

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Активісти ледве не зірвали арешт організатора дитячої порностудії (відео)

25 февраля 2019г.
0

Департамент кіберполіції провів комплекс заходів щодо перевірки інформації про існування на території України дитячої порностудії.

Про це повідомила заступник директора департаменту комунікації Нацполіції України Ольга Атаманова у соцмережі, передає Резонанс.

Затриманий в різних орендованих фотостудіях столиці організував, режисирував, приймав участь та проводив фото-, відеозйомки матеріалів порнографічного характеру за участі малолітніх та неповнолітніх дітей.

В результаті співпраці українських кіберполіцейських з Національним кримінальним агентством Великобританії NCA встановлено та задокументувано злочинну діяльність 51 річного чоловіка.

Він, прикриваючись діяльністю професійного фотографа, підшукував неповнолітніх, входив з ними в довірчі відносини, а через деякий проміжок часу схиляв їх до статевих зносин з ним та його 22-річним поплічником. Відзнятий матеріал він за грошові кошти збував через мережу інтернет до країн Європейського Союзу, Азії та країн Америки.

Вже встановлено, що від злочинної діяльності затриманого постраждало 5 неповнолітніх. Чоловік затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Тривають заходи щодо встановлення малолітніх та неповнолітніх дітей, які піддавалися сексуальній експлуатації.

"На жаль, інформація про злочинну діяльність затриманого потрапила в засоби масової інформації напередодні реалізації, - розповіла заступниця директора департаменту комунікації Нацполіції України Ольга Атаманова. - Тому, що у пересічних громадян з‘явилася інформація про злочину діяльність, і через ЗМІ з добрих намірів вони намагались припинити таку діяльність. Але це зіграло злочинцям на руку. Він дізнався, що така діяльність вже не секрет. Тому довелось реагувати дуже швидко. Але зібраної доказової бази все одно вистачить аби притягнути до відповідальності".

За даними з відкритих джерел, перші за злочинну діяльність фотографа дізнались представники анонімної організації, які повідомили про це в одному з російських ЗМІ, а також у двох пабліках. Зі слів активістів, вони також декілька разів повідомляли про існування дитячої порно студії українські правоохоронні органи, але якась реакція була відсутня. Отже, ми поширили цю інформацію тому, що не знали про документовання діяльності Олега М. кіберполіцією, пояснила представниця активістів.