В Одесі адвокати обговорять зміни до КПК - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 февраль 2020, Воскресенье, 14:42

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

В Одесі адвокати обговорять зміни до КПК

12 июня 2018г.

Асоціація адвокатів України 6 липня організовує щорічний літній форум ААУ із кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться у м. Одеса.

Як повідомили в прес-службі ААУ, форум відбудеться о 9:00 годині за адресою: Національний університет «Одеська юридична академія», м.Одеса.

Даний форум виступить платформою для обговорення змін до КПК та їх практичного застосування. Серед спікерів: відомі адвокати та юристи, досвідчені судді, представники органів державної влади, науковці та інші.

Генеральні партнери форуму: АО Barristers та ЮФ ЕQUITY

Що Ви отримаєте?

- практичні кейси та реальні поради застосування змін до КПК для роботи адвокатів;

- розгляд та обговорення актуальних тем кримінального права та процесу;

- обмін досвідом між спеціалістам кримінального права;

- аналіз помилок адвокатів та поради суддів щодо їх вирішення.

Наприклад, Денис Пономаренко, Голова Одеського відділення ААУ, партнер АО «Barristers», прийме участь у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» і розповість про новели КПК та тактику захисту на стадії досудового розслідування в кримінальному провадженні.

Форум проходитиме у 4 сесії, під час яких будуть розглянуті наступні питання:

1. Загальна характеристика останніх змін до КПК;

2. Фіксація судового процесу — очікування та реальність;

3. Законодавчі перспективи;

4. Оскарження «неоскарженого». Останні тенденції щодо оскарження ухвал, які не передбачені ст.309 КПК;

5. Типові помилки адвокатів. Поради суддів;

6. Позитивна практика представництва інтересів у ЄСПА;

7. Побудова стратегія захисту в кримінальному провадженні в поєднанні з іншими видами судочинства.

Ознайомитися з програмою та зареєструватися можна за посиланням.

Нагадуємо, що Адвокатське об’єднання «Barristers» поєднує в собі найкращі традиції та прогресивний підхід у наданні правової допомоги. АО «Barristers» консолідує кращих спеціалістів в сфері кримінального права та процесу, кожен з яких підходить до вирішення справи із творчим, оригінальним підходом та націленістю на результат. Основним напрямком діяльності об’єднання являється надання повного спектру правової допомоги в рамках кримінального права та процесу.

Специфіка Адвокатського об’єднання обумовлена наданням правової допомоги в рамках кримінального права та процесу, що виходить далеко за межі національних судів: в Міжнародному кримінальному суді, Європейському суді з прав людини, а також у деяких судах зарубіжних країн. В АО «Barristers» працюють високопрофесійні фахівці у галузях цивільного, трудового та господарського права і процесу.

Окрім юридичної практики адвокати АО «Barristers» активно діляться практичним досвідом з колегами, беруть участь у семінарах, конференціях, тренінгах. Адвокати АО «Barristers» є авторами наукових та практичних статей у різноманітних виданнях. У 2018 році АО «Barristers» визнано “Відкриттям року” серед кращих юридичних фірм у сфері кримінального права.

Детальна інформація компанії за посиланням: https://barristers.org.ua

Джерело: ІА Зрада