25 май 2019, Суббота, 04:01

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Вадим Новинський вважає претензії НАЗК до його декларації політичним тиском

11 октября 2018г.

Депутат Верховної Ради від фракції "Опозиційний блок" Вадим Новинський спростовує висновки Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) про декларування ним недостовірної інформації, - передають Українські Новини.

"Я знаю, що декларація заповнена мною повністю у відповідності з вимогами законодавства, а заяву НАЗК про виявлення "ознак кримінального правопорушення" я розглядаю як продовження незаконного тиску влади на політичного опонента", - написано в ньому.

Новинський зазначає, що в його декларації вказані всі компанії, які йому належать і в яких він є бенефеціаром, враховуючи реєстраційні номери, адреси та кількість акцій.

Він пише, що в декларації вказано право оренди приміщень, в яких розміщена його приймальня, і витрати на них.

Депутат заявляє, що дії НАЗК завдають шкоди його репутації, і каже про можливість звернення до суду за цим фактом.

Як повідомляв Резонанс, Національне агентство запобігання корупції направило до Національного антікорупційного бюро України висновки про ознаки кримінального правопорушення у деклараціях депутата Верховної Ради Вадима Новинського. Відомості, вказані народним депутатом у кожній декларації відрізняються від достовірних на суму понад 8, 6 млн грн, стверджують у НАЗК.

Як відомо, раніше ГПУ розпочала перевірку стосовно обставин, за якими В.Новинський свого часу отримав українське громадянство. В.Новинський заявив, что дії ГПУ є політично мотивованими.