Вибачити не можна стратити. Журналісти шукають кому для Слуг народу - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 март 2020, Суббота, 03:43

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Вибачити не можна стратити. Журналісти шукають кому для Слуг народу

13 сентября 2019г.
0

Сьогодення охопило полум'я викриття страшенних злочинів нової влади. Мова про неособисте голосування двох народних депутатів, чим з традиційною гордістю користувалось не одне покоління парламентарів.

Не обов'язково знатися на політиці, аби щиро радіти тому, що наразі відбувається. Для багатьох пересічних громадян неабияки показовою стала беспрецедентна реакція нардепів на власне порушення регламенту та політичних обіцянок.

Очільники Верховної Ради не лише не стали ігнорувати події та покривати своїх однопартійців, а й висловили жорске обурення. Самі ж народні обранці не посоромилися публічно визнати свою помилку і добровільно прийняти адекватні санкції, що ніколи не було властиво ВРУ. На мою думку, це виглядало гідно і благородно.

Однак, варто було парламентарям висловити розкаяння, замість підтримки на них накинулись із лопатою, якою стали розкопувати глибини їхньої винуватості і закопувати репутацію двох парламентарів та загалом всіх Слуг народу.

Журналісти так майстерно цькували розгублених обранців, що наступним питанням преси можно було б очікувати: "А може ви все ж таки застрелитесь?".

Опосередковано дісталось і моєму улюбленому актору Олександру Скичку, в інтересах якого начебто тиснули на кнопку за законопроект.

Талановитий пародист серйозно та мужньо тримався, але вочевидь не розумів, чи справді до нього оці жартівливі претензії.

Шкода, адже таким чином проявлється інформаційна упередженість, заохочуються підлі політичні інтриги та цинічні хитрощі.

Інсайдерська інформація свідчить, що прагнення Слуг народу - бути найкращими серед всіх минулих і нинішніх парламентарів. Тому вони працюють і вдень, і вночі, інтенсивно вчаться та виснажене вболівають за кожен свій крок. Звісно, для опонентів це може розцінюватись як зловживання владою та злочинне захоплення позитивного образу. Однак, слід визнати, така собі гордовита зарозумілість Слуг народу для народу України лише на користь.

Прикро, але "Ведьму сжечь!" - слоган сьогодняшнього дня для всієї фракції Слуги народу. Цікаво, а який девіз обрали б для себе всі попередні склади парламенту України?

Думаю, креативні політтехнологи мали б порекомендувати очільникам нової влади спеціально зрежисирувати випадок кнопкодавства аби показати, як потрібно реагувати на порушення регламенту та політичних обіцянок і що нікому не буде знижки. Може, саме так Слуги народу і зробили, бо не лише прогресивні парламентарі, а й круті продюсери.

Правда, якщо подібне повториться знов, їм вже ніхто не повірить. Дамоклів меч чесності.

Марія Островська Адвокат, заступник Голови Комітету НААУ із наближення системи адвокатури України до європейських правових стандартів; Голова Комітету НААУ з питань координації надання правової допомоги учасникам АТО, членам їх родин та переселенцям, волонтер Юридичної сотні