24 август 2019, Суббота, 06:37

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Відкладено судовий розгляд справи судді Олександра Лисюка

12 февраля 2019г.

12 лютого 2019 року у Бобровицькому районному суді Чернігівської області був запланований судовий розгляд обвинувального акту щодо судді Баришівського районного суду Київської області Олександра Лисюка. Спеціалізована антикорупційна прокуратура звинувачує його у проханні та одержанні неправомірної вигоди у 2,5 тис дол США за ухвалення рішень у цивільних справах в інтересах третіх осіб (ч. 4 ст. 368 КК України).

Як повідомили Резонансу у прес-службі САП, указане судове засідання не відбулось у зв’язку із хворобою захисника, який представляв обвинуваченого на досудовому розслідуванні.

Наступний судовий розгляд призначено на 3-5 квітня 2019 року.

Як нагадує Резонанс, 27 вересня 2017 року детективи НАБУ спільно зі співробітниками ГУ СБУ у м. Києві під процесуальним керівництвом САП затримали голову Баришівського районного суду Київської області за підозрою у вчиненні злочину, кваліфікованого за ст.368 Кримінального кодексу України. Цього ж дня йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч.4 ст.368 ККУ.

29 вересня 2017 року Вища рада правосуддя задовольнила подання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького про надання згоди на утримання під вартою судді Лисюка. 

20 листопада 2017 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду м. Києва залишила без змін ухвалу слідчого судді Солом‘янського суду про цілодобовий домашній арешт судді строком на 60 днів. 26 грудня 2017 року цей же суд пом‘якшив міру запобіжного заходу - змінивши його на заборону залишати місце проживання з 22:00 до 07:00 години наступної доби, у межах строку досудового розслідування.

12 лютого 2018 року Солом'янський райсуд Києва залишив без задоволення клопотання звинувачення про відсторонення  підозрюваного від посади голови Баришівського районного суду.

21 березня 2018 року апеляція залишила цю ухвалу без змін, відмовивши САП.

28 вересня 2018 року Антикорупційна прокуратура оголосила про завершення досудового розслідування.

Колегія суддів Другої судової палати Касаційного кримінального суду в складі Верховного суду торік у жовтні передала цю справу на розгляд до Бобровицького районного суду Чернігівської області, задовольнивши клопотання САП. Прокурор поскаржився, що спочатку обвинувальний акт надійшов на розгляд Баришівського райсуду Київської області, де і досі працює обвинувачений на посаді голови суду.

Підготовче засідання у Бобровицькому райсуді Чернігівщини відбулось 27 листопада 2018 року.