Відкрито судове провадження про скасування реєстрації ДБР та призначень заступників директора - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

11 июль 2020, Суббота, 20:20

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Відкрито судове провадження про скасування реєстрації ДБР та призначень заступників директора

14 декабря 2017г.

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо скасування рішення про державну реєстрацію Державного бюро розслідувань в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ОАСК.

За офіційною інформацією, позивач просить суд також скасувати рішення Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби про призначення першого заступника та заступника Директор ДБР. Водночас, Окружний адміністративний суд міста Києва з огляду на зміст позовних вимог, дійшов висновку щодо наявності підстав для залучення в якості третіх осіб Ольги Варченко та Олександра Буряка.

Суд призначив попереднє судове засідання на 22 січня.

Як повідомляв Резонанс, 13 грудня, Кабінет міністрів України на засіданні затвердив структуру Державного бюро розслідувань (ДБР).