Високопосадовець ДСНС погоджував документи за винагороду - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

22 январь 2020, Среда, 10:57

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Високопосадовець ДСНС погоджував документи за винагороду

17 января 2020г.

Заступник начальника управління департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС брав хабарі за погодження документації "в сліпу". Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Чиновник наказав підлеглому підписати акти введення в експлуатацію систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення на об’єктах паливно-енергетичного комплексу в одній з областей.

При цьому погодження відбувалося без виїзду та перевірки їх працездатності. За таку "лояльність" керівник отримав 66 тис. грн.

Відсутність контролю та вчасного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на вказаних об’єктах могло призвести до катастрофічних наслідків, які несуть пряму загрозу життю і здоров’ю людей.

Двом службовим особам ДСНС України, у тому числі заступнику начальника управління, повідомлено про підозри у вчиненні злочинів. Триває перевірка інформації щодо інших 68-ми аналогічних зловживань чиновників.