Внаслідок лише одного рішення чиновника держава втратила 8,6 млн гривень - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

17 ноябрь 2019, Воскресенье, 02:54

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Внаслідок лише одного рішення чиновника держава втратила 8,6 млн гривень

25 июня 2019г.

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою спільно з Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України та Національним антикорупційним бюро України викрито колишнього чиновника, причетного до розтрати 8,6 млн гривень коштів державного підприємства. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що у 2017 році директор ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз», перед своїм звільненням із займаної посади, умисно уклав із одним із суб’єктів господарювання договір купівлі-продажу газу на умовах, які забезпечили розтрату коштів очолюваного ним підприємства.

Так, службовець забезпечив створення штучної кредиторської заборгованості перед контрагентом, що стало підставою для стягнення із державного підприємства 8,6 млн грн передоплати за договором купівлі-продажу газу, як пені за невиконання договірних умов.

У понеділок, 24 червня 2019 року, за місцем проживання фігуранта проведено санкціоновані обшуки, під час яких правоохоронці виявили та вилучили документи, комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, телефони та інші матеріали.

Наразі колишньому службовцю повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу та вживаються заходи щодо притягнення до кримінальної відповідальності можливих співучасників злочину.