ВСУ зупинив стягнення 215 млн грн з Укргазвидобування - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 июль 2020, Четверг, 21:06

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ВСУ зупинив стягнення 215 млн грн з Укргазвидобування

24 октября 2019г.

Верховний суд України зупинив виконання постанови Північного апеляційного господарського суду щодо стягнення 215 млн грн. з держкомпанії ПАО "Укргазвидобування".

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу компанії.

"Ухвала Верховного суду є обов’язковою підставою для зупинення приватним виконавцем виконавчих дій щодо виконавчого провадження, в рамках якого арештовано кошти АТ "Укргазвидобування" та відповідно заблоковано ії роботу", - йдеться у повідомленні.

Заначається, що рахунки АТ "Укргазвидобування" залишаються заблокованими.

"Компанія сподівається, що приватний виконавець належним чином виконає покладені на нього законом обов’язки та зупинить виконавчі дії щодо провадження з такою ж оперативністю (впродовж одного дня), як він накладав арешти", - наголошують в "Укргазвидобуванні".

Суд заблокував банківські рахунки АТ "Укргазвидобування", ускладнивши відвантаження пального виробництва Шебелинського заводу і скрапленого газу інших газопереробних заводів.

"Укргазвидобування" 10 жовтня публічно закликало уряд і президента перевірити дії співробітників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та не допустити незаконне стягнення з держкомпанії понад 215 млн грн. на користь ТОВ "ФК "Фінгруп Фактор".