"Явка з повинною п'ятого президента" - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 ноябрь 2019, Четверг, 06:58

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

«Явка з повинною п’ятого президента»

30 июля 2019г.
0

Глянув одним оком інтерв'ю Порошенко. Не буду давати розширений аналіз причинам його поразки на двох останніх виборах.

Результат його діяльності, як президента, показав виборець. Звернув увагу на одну деталь, на яку не можу не відреагувати.

"Чи можу я сказати, що була робота проти нас? Була. Була робота проти нас поліції."

Що це? "Текст по-дебильному написан" чи явка з повинною?

Знаю дуже багато про роботу поліції під час обох виборчих кампаній.

Знаю, і це підтверджують міжнародні інституції, спостерігачі і все суспільство, що поліція, як і все МВС були рівновіддалені від усіх суб'єктів виборчого права.

Поліція працювала на забезпечення законності вільного волевиявлення громадян. По всіх абсолютно порушеннях виборчого законодавства і відносно усіх порушників, до якого би політичного табору вони не належали і яке би прізвище не носили.

І коли політик, лідер політичної сили заявляє про "роботу проти нас поліції" він живе або за старим лекалом, коли правоохоронці підтримували лише діючу владу, у чому йому, як діючому тоді президенту було, м'яко кажучи, відмовлено, або він визнає власні протизаконні методи ведення виборчої кампанії, по яких поліція (та і вся правоохоронна система) зобов'язана працювати, забезпечуючи виконання закону.

Думай. Те.

Володимир Мартиненко Голова Громадської ради при МВС України, радник Міністра внутрішніх справ; голова Громадської спілки «Центр запобігання та протидії корупції»