21 январь 2019, Понедельник, 13:20

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Юрій Луценко прокоментував плівки нардепа-втікача Олександра Онищенка

23 апреля 2018г.

Генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував плівки нардепа-втікача Олександра Онищенка. Коментарі він опублікував під записом екс-заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе у Facebook, - передає РБК-Україна.

"Крім експертизи, результати якої, якщо до неї допустять міжнародні інституції, я впевнений, повністю підтвердять автентичність голосу Петра Порошенка і самих плівок, дуже важливо провести розслідування і зафіксувати факт наявності 10 мільйонів в компанії Кононенко, а також поділ часткою компанії 50/50 між Порошенком і Злочевським та як фіналізація корупційної схеми, закриття кримінальної справи по Злочевському", - написав Сакварелідзе. За його словами, "це буде залізною підмогою для подальшого ходу справи проти Порошенка, Луценко, Кононенко - серйозного злочинного угруповання".

На це Луценко відповів, що тоді він не працював у ГПУ. Сакварелідзе на це заявив, що "при вас Злочевський спокійно приїхав в Україну" і спитав, хто закрив справу. Луценко відповів: "А я відкрив нову і стягнув не сплачені Бурісмою податки". Крім цього, Луценко написав, що "усі справи забрали в НАБУ".

Сакварелідзе на це заявив, що "при вас Злочевський спокійно приїхав в Україну" і спитав, хто закрив справу. Луценко відповів: "А я відкрив нову і стягнув не сплачені Бурісмою податки".

Нагадаємо, минулого тижня один із записів з голосом, схожим на голос Порошенка, був показаний в ефірі телеканалу NewsOne. На ньому обговорюється домовленість з екс-чиновником часів Януковича і газовим бізнесменом Миколою Злочевським. Через Онищенко він нібито намагався "вирішити" питання з кримінальними справами проти нього і побудувати спільний бізнес з оточенням Порошенко.

НАБУ ТА «ЗАПИСИ ОНИЩЕНКА»