20 сентябрь 2019, Пятница, 14:38

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

За хабарі прикордонники пропускали навіть іноземців, яким заборонено в’їзд в Україн

19 июня 2018г.

На хабарах викрито двох керівників середньої ланки Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління ДПС України. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури. У порядку ст. 208 КПК України за вимагання та одержання неправомірної вигоди в розмірі 19800 грн затримано інспектора прикордонного контролю 1 категорії – начальника групи відділення інспекторів прикордонної служби одного з відділів прикордонної служби Харківського прикордонного загону та начальника відділення інспекторів прикордонної служби цього ж відділу.

Установлено, що вказані службові особи, діючи умисно, використовуючи своє службове становище, вимагали та одержали від громадянина Азербайджанської Республіки вказані грошові кошти за вчинення в його інтересах дій щодо зняття заборони в’їзду та потрапляння на територію України.

Співробітники СБУ затримали обох прикордонників після завершення незаконного пропуску нерезидента на територію України через проставлення дати-штампу до його паспорта.

Дії військовослужбовців кваліфікуються за ознаками злочинів, передбачених ст. 368 (одержання неправомірної вигоди), ст. 419 (порушення правил несення прикордонної служби), ст. 366 (службове підроблення), ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру в скоєнні злочинів та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Операція проводилась спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону Об’єднаних сил, - наголосили у спецслужбі.

ФЛЕШКА ДПСУ. АБО НА ЧОМУ ЗАРОБЛЯЮТЬ ПРИКОРДОННИКИ