16 январь 2019, Среда, 11:50

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

За хабарі у Київводоканалі не помічали забруднення стічних вод

30 января 2018г.

Оперативники та слідчі поліції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури викрили у Києві злочинну схему ухилення від сплати штрафних санкцій. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Правоохоронці встановили, що керівник одного зі структурних підрозділів ПрАТ «Київводоканал» через своїх посередників організував додатковий спосіб заробітку грошей, за який передбачена кримінальна відповідальність. За певну винагороду він «закривав» очі на правопорушення та не вживав заходів адміністративного впливу відносно суб'єктів господарювання. Зокрема, за не нарахування штрафних санкцій за скидання до каналізаційної мережі стічних вод з перевищенням допустимої концентрації забруднюючих речовин.

29 січня посадовця Прат «Київводоканал» та двох його «помічників» було затримано під час одержаня неправомірної вигоди у  173 тис грн. Частину хабаря зловмисники взяли комп’ютерною та побутовою технікою, решту - 33 тис грн - грошима.

Фігурантам справи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Вони затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України

ЦЬОГО РОКУ У СТОЛИЦІ ВИКРИТО 17 ОРГАНІЗОВАНИХ ЗЛОЧИННИХ УГРУПОВАНЬ, — ПРОКУРОР КИЄВА

Як повідомлив Резонанс, прокуратура міста Києва заявила позов до суду про повернення столичній громаді акцій стратегічно важливих для життєдіяльності міста товариств «Київенерго», «Київгаз» та «Київводоканал». Як повідомив на брифінгу прокурор міста Києва Роман Говда, 2006 року на підставі рішення Київради створено ЗАТ «Компанія Київенергохолдинг» - єдиний комплекс з постачання енергоресурсів, води та водовідведення у столиці. У процесі створення цього товариства фактично у його власність були передані належні територіальній громаді контрольні пакети акцій ВАТ «Київгаз» та ВАТ «АК «Київодоканал» (61% та 67% відповідно), а також 12,73 % акцій ВАТ «АЕК «Київенерго». Вартість пакетів акцій на той час була оцінена у 230 млн. гривень.