25 май 2019, Суббота, 04:09

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Загасивши пожежу в Ічні, Міноборони і далі ігнорує «пожежу» на ринку «7 км»

11 октября 2018г.
0

Пожежу на території 6-го Арсеналу ЗС України ліквідовано в повному обсязі, - повідомила ввечері 10 жовтня прес-служба Міністерства оборони.

«Станом на 21-00, залишаються поодинокі вибухи на двох тліючих майданчиках з періодичністю 1-2 вибухи на годину, які не несуть загрози населеним пунктам, розташованим поблизу арсеналу», - йдеться у повідомленні. Ппідрозділи ЗС України спільно з ДСНС виконують заходи по ліквідації осередків задимлення та тління. Групами розмінування здійснюється зачистка від вибухонебезпечних предметів адміністративної території, а також території поблизу арсеналу.

У МОУ нагадали, що розглядається три версії причин надзвичайної події, основна з яких - вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга – порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя – навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів.

СЛІДСТВО НЕ ВІДКИДАЄ ВЕРСІЮ ТЕРАКТУ У ВИБУХАХ ВІЙСЬКОВОГО АРСЕНАЛУ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Тим часом у оборонному відомстві продовжують ігнорувати інформаційну "пожежу" довкола корупційного скандалу, пов‘язаного із найбільшим у Східній Європі промисловим ринком. Про спецоперацію українських військових "із захоплення ринку "7 кілометр" за особистої участі міністра оборони Степана Полторака розповів в ефірі місцевої телекомпанії відомий одеський журналіст Олександр Каменний.

Як повідомляв Резонанс, підприємці ТОВ "Промтоварний ринок" Овідіопольського району Одеської області твердять про існування корупційної схеми у якій задіяні найвищі посадові особи Міністерства оборони України. Вони відкрито заявляють, що міністр оборони України С. Полторак, заступники міністра І. Павловський, О. Шевчук, а також перший заступник міністра МВС України С. Яровий "замість укріплення обороноздатності Держави, виконують ролі організаторів злочинних схем по вимаганню грошей, продажу військового майна через підприємства МО України". І додають, що начальниця Одеського управління військової торгівлі концерну "Військторгсервіс" О. Соловйова "заявляє, що всі її дії по продажу торгових місць узгоджені з Міністром оборони Полтораком С.Т. безпосередньо".

У РАДІ ПІДТРИМАЛИ РОЗСЛІДУВАННЯ РЕЗОНАНСУ ЩОДО ВІЙСЬКОВОЇ МАФІЇ НА РИНКУ «7 КІЛОМЕТР»