Завершується робота над законопроєктом про створення СФР, - Данилюк — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

08 август 2020, Суббота, 05:32

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Завершується робота над законопроєктом про створення СФР, — Данилюк

27 августа 2019г.

Департамент захисту економіки Національної поліції України ліквідували. Наразі завершується робота над законопроєктом про створення Служби фінансових розслідувань, яка перейме на себе функції всіх силових органів в економічній сфері. Про це повідомив 27 серпня 2019 року секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк на своїй сторінці у Facebook, передає Резонанс.

«У минулу п'ятницю сформували позицію щодо розподілу підслідності. Дякую всім колегам за конструктивність! А Арсен Аваков показав приклад як реформувати не очікуючи закону — ліквідував своїм рішенням департамент захисту економіки», — заявив Данилюк.

Він зазначив, що до кінця тижня, тобто до 30 серпня, в Україні завершать роботу над законопроєктом про Службу фінансових розслідувань — новий орган, який покликаний замінити податкову міліцію, а також функції розслідування економічних злочинів у інших силових структур, зокрема й поліції.

«Схоже цього разу буде перемога! До речі, з’явилася креативна ідея щодо назви нового органу, але тримаємо інтригу», — додав Данилюк.

23 серпня 2019 року у коментарі Резонансу радник очільника МВС України Володимир Мартиненко запевнив, що Департамент захисту економіки Національної поліції України працюватиме аж до запуску Служби фінансових розслідувань.