14 декабрь 2018, Пятница, 22:16

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Заяви Шабуніна обурили адвокатів Київщини

23 октября 2017г.

Рада адвокатів Київської області звернулася до керівника ГО «Центр протидії корупції» Віталія Шабуніна з офіційним листом, у якому висловила обурення заявами активіста щодо відомого адвоката Олексія Шевчука під час ток-шоу «Народ проти».

Звинувачення адвоката у відсутності гідності та ототожнення захисника із підзахисним "є неприйнятними, оскільки вагомим аргументом захисту прав і свобод людини в Україні є адвокатура, яка виступає гарантом цих прав і свобод", - йдеться у заяві адвокатів Київщини.

Як повідомляє Резонанс, юристи нагадали громадському антикорупціонеру, що "професійні права, честь та гідність адвоката гарантуються Конституцією України, Законом  України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та визнаються в усьому світі" .

Також у зверненні до керівника ЦПК акцентується, що "адвокати здійснюють захист осіб, які звинувачуються в корупції, насильстві, вбивствах та інших злочинах, тому ототожнювати адвоката з клієнтом є неприпустимим".

Відтак адвокати закилкають В. Шабуніна "утримуватися у подальшому від подібних висловлювань".

Як повідомляв Резонанс, під час ефіру на телеканалі ZIK приватний підприємець Шабунін звинуватив правника у відсутності гідності, оскільки той "захищає корупціонерів, які вкрали мільярди та мільйони".

"Ви щойно публічно намагались знищити інститут адвокатури, - парирував адвокат Шевчук. - У мене гідності більше, ніж у будь-якого борця з корупцією, оскільки я не маю подвійних стандартів, і є адвокатом за покликанням".

ОЛЕКСІЙ ШЕВЧУК: БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ — ЦЕ МІФ, ЯКИЙ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ВЛАСНОГО ЗБАГАЧЕННЯ

Фото