Зеленський відмежувався від Портнова та Матіоса — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 август 2020, Вторник, 03:03

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Зеленський відмежувався від Портнова та Матіоса

10 октября 2019г.

Колишній заступник голови адміністрації Віктора Януковича Андрій Портнов не має жодного стосунку до нової влади, заявив Президент України Володимир Зеленський у відповідь на питання Радіо Свобода під час спілкування з пресою.

«Консультації, впевнений, ніхто не проводить. Чи хтось з офісу зустрічався? Просто не маю такої інформації. Пан Портнов не має ніякого стосунку до офісу і до нашої влади. Що він робить, як він живе і які у нього справи? Він самостійна людина», – сказав Зеленський.

За словами глави держави, йому сказали, що Портнов, «напевно», не фігурує в кримінальних справах і не перебуває в розшуку. Також Зеленський впевнений, що повернення Портнова не пов’язане з його перемогою на виборах президента України.

Журналістка Радіо Свобода нагадала, що у Зеленського і Портнова збігалися ідеї стосовно розширення дії закону про люстрацію. На їхню думку, цей закон мав поширюватися і на представників влади 2014-2019 років.

- Пан Портов, якого я не бачив. Я його бачив може 5 років тому один раз в житті випадково. Я не спілкуюся з ним по телефону. Ми не знайомі, близько з ним не знайомі, – заявив Зеленський.

В ОФІСІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВЕЛИКУ РОЛЬ ГРАЄ ПОРТНОВ, — ГОЛОМША

Також Зеленський пообіцяв звільнити главу СБУ Івана Баканова, якщо виявиться, що той консультується з колишнім головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом.

"Ми зробили більше, ніж хто зміг. Ми звільнили цих людей. Це непроста була задача. З приводу того, що пан Матіос консультує Івана Баканова зі Служби безпеки - якщо ви мені покажете деталі, я відразу звільню Баканова. Якщо будуть докази, я звільню голову Служби безпеки України", - сказав Зеленський. І додав: "З приводу кримінальних справ, в яких фігурував пан Матіос. Не знаю списку цих справ. Я можу вам забезпечити діалог, попросити Генерального прокурора. А якщо у вас є якісь докази, свідки - хоч завтра. Готовий допомогти в цьому питанні, щоб розслідувалася кожна дія корупціонера, колишнього корупціонера України".

АГОНІЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ ІМЕНІ МАТІОСА