26 июнь 2019, Среда, 02:38

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ЗМІ знайшли офшори у нового керівника Укртрансгазу

20 марта 2019г.

Новим тимчасовим виконувачем обов’язків президента держкомпанії ПАО "Укртрансгаз" призначено Сергія Олексієнко. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу компанії.

За інформацією видання Слідство.Інфо, у 2016 р. Сергій С.Олексієнко заснував офшорний фонд з метою уникнути державного валютного контролю.

Він планував скористатися послугами юристів з острова Мен, щоб перерахувати 1 мільйон доларів на рахунки фонду. Таким чином він уникнув би фінансового контролю з боку України.

Про це свідчить низка документів, опрацьованими журналістами, більш відома як Paradise Papers. Однак сам С.Олексієнко заперечив, що мав такі наміри, й заявив, що не переказував гроші в офшор.

С.Олексієнко почав працювати в "Нафтогазі" у 2014 р., а у 2017-му ввійшов до складу правління "Укртрансгазу" (дочірньої компанії "Нафтогазу"). До того, як стати держслужбовцем, С.Олексієнко мав успішну кар’єру як стратег розвитку бізнесу в інвестиційному банку, а також інвестиціях у приватний капітал. Також він є членом наглядової ради Приватбанку.