30 вересень 2023, Субота, 12:54

10 людей загинули, 15 поранені внаслідок нападів з ножем у Канаді

5 Вересня 2022г.


КИЇВ. 5 вересня. Резонанс. У неділю канадська поліція повідомила, що розшукує двох підозрюваних, які, ймовірно, вбили 10 людей і поранили щонайменше 15 інших у результаті ножових ударів у провінції Саскачеван. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Reuters.

Деталі

Щонайменше 10 людей загинули та ще 15 отримали ножові поранення внаслідок відразу кількох нападів у центральній канадській провінції Саскачеван, повідомила поліція. Нападники втекли, по всій провінції ведеться їхній пошук.

Жертви нападників були виявлені в 13 різних місцях, у тому числі в громаді канадських індіанців крі Джеймс Сміт та селі Велдон.

Поліція назвала імена підозрюваних у нападах - це Демієн Сандерсон, 31 рік, та Майлз Сандерсон, 30 років. Невідомо, чи вони родичі. За заявою поліції, вони озброєні та небезпечні і, як і раніше, перебувають у бігах.

У резервації Джеймс Сміт оголошено надзвичайний стан - цей захід, за заявою влади, є відповіддю на "чисельні вбивства та напади" на членів громади корінних народів Канади в неділю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На віцепрезидентку Аргентини скоєно замах, нападника арештовано.