» 18 березня буде відновлено процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї – Клименко

19 серпень 2022, П'ятниця, 02:41

18 березня буде відновлено процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї – Клименко

18 Березня 2021г.
изображение_2021-03-18_085819

Всі працівники підрозділів дозвільної служби на період переформатування виведені поза штат. Робочий процес контролюють співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

Про це повідомляє Резонанс 18 березня із посиланням на офіційний сайт Національної поліції України.

За словами Голови Національної поліції України, 18 березня буде відновлено процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї. При цьому термін проведення службового розслідування, яке призупинило робочий процес, не враховуватиметься під час перереєстрації зброї. Тож власники, яким потрібно продовжити дозволи на зброю, не отримають штрафних санкцій.

«Зараз ми напрацьовуємо алгоритм створення та налагодження роботи нового підрозділу, який займатиметься питаннями реєстрації та контролю за обігом зброї. У наших найближчих планах – передати повноваження для оформлення документів на отримання чи продовження дозволів на зброю в сервісні центри МВС. Весь документообіг буде здійснюватися через електронну базу. Це зведе до мінімуму можливість корупційної складової. Крім того, створюється Єдина база даних зареєстрованої зброї», - повідомив Ігор Клименко.

Глава Нацполіції також зауважив, що організація роботи, перерозподіл повноважень, розробка необхідного програмного забезпечення займе певний час.

«Потрібно декілька місяців точно, бо це величезний обсяг роботи, який потребує додатково відповідних рішень Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ. Але ми докладемо всіх зусиль, щоби процес переформатування дозвільної служби пройшов ефективно і максимально швидко», - запевнив глава відомства.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram