» 14 осіб підозрюють у причетності до сутичок 9 травня в Дніпрі

25 вересень 2022, Неділя, 22:52

14 осіб підозрюють у причетності до сутичок 9 травня в Дніпрі

25 Травня 2017г.
3-1

Затримано ще одного підозрюваного у сутичках 9 травня 2017 року у Дніпрі, якого було оголошено у розшук. Йому інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч.1 ст.294 та ч.2 ст.296 КК України (масові заворушення та хуліганство). Прокуратура клопотатиме про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це повідомила прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган у соцмережі.

За інформацією ГПУ, нині у справі повідомлено про підозру 14 особам, причетним до скоєння злочинів 9 травня 2017 року у Дніпрі під час  святкових заходів, шестеро поки у розшуку. Серед підозрюваних є організатори, координатори та активні учасники масових заворушень, а також «касири», які оплачували виконану роботу так званих «тітушок». Четверо підозрюваних перебувають під вартою.

Як уточнила Резонансу речник прокуратури Дніпропетровської області Олександра Сараєва, серед заарештованих - двоє організаторів середньої ланки - "ті, хто підшукував рядових виконавців, домовлявся з ними про оплату "послуг", а також займались вирішенням інших питань".

За даними звинувачення, з одним із підозрюваних, який допомагав слідству, укладено угоду про визнання винуватості. У межах інкримінованої йому статті 293 КК України (групове порушення громадського порядку) суд призначив йому покарання у вигляді штрафу.

Як повідомляв Резонанс, після сутичок 9 травня в Дніпрі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив начальників обласної та міської поліції.