» 5, 4 млн грн стягнуть із підрядника за невиконання робіт з будівництва військових казарм

30 октябрь 2020, Пятница, 04:27

5, 4 млн грн стягнуть із підрядника за невиконання робіт з будівництва військових казарм

22 сентября 2020г.
1037845

Господарським судом м. Києва задоволено позов заступника керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України, Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління до одного з будівельних приватних підприємств.

Про це Резонансу 22 вересня повідомили прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Встановлено, що у травні 2018 року між Міністерством оборони України в особі Північного територіально квартирно-експлуатаційного управління та вказаним суб’єктом господарювання укладено договір підряду щодо будівництва казарми поліпшеного планування для військовослужбовців у м. Новгород-Волинський Житомирської області.

Однак, в порушення умов вказаного договору, виконавцем роботи у встановлений строк не виконані, а попередня оплата, яка йому була перерахована, не повернута замовнику.

Враховуючи вищенаведені обставини, Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону з метою захисту інтересів держави скеровано до суду позовну заяву в інтересах Міністерства оборони України, Північного територіально-експлуатаційного управління до підприємства-підрядника.

За результатами судового розгляду позовну заяву задоволено.

Відповідно до рішення суду, за несвоєчасно виконані будівельні роботи з будівництва казарм, що позбавило можливості забезпечити житлом військовослужбовців, з вказаного підприємства підлягає стягненню загальна сума у розмірі 5,4 млн. грн.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.