18 вересень 2024, Середа, 11:16

5 доступних девайсів, які полегшують прибирання оселі

25 Вересня 2023г.
5 доступних девайсів, які полегшують прибирання оселі

Сучасні технології роблять прибирання більш легким і комфортним. Розглянемо найдієвіші гаджети, що допоможуть підтримувати домашній затишок.

Робот-пилосос

На першому місці в добірці — роботизований прибиральник, який може боротися з пилом і брудом автономно. Щоб в оселі була чиста підлога, достатньо правильно запланувати маршрут, яким буде рухатися робот-пилосос Сяомі або іншої перевіреної марки.

Прилад прибирає біля стін, під меблями та може очищати різні типи поверхонь. Власникові залишається лише подбати про своєчасне заряджання акумулятора та очищення ємності для сміття.

Зверніть увагу: є моделі роботів-пилососів для сухого та вологого прибирання. Також можна знайти пристрої, які «вміють» самостійно повертатися на док-станцію для поповнення заряду батареї або звільнення резервуара для сміття.

Паровий очисник

Невеликий ручний пароочисник допоможе швидко позбутися вапняного нальоту на кахлі та душовій кабіні. Корисним цей помічник буде й на кухні — з його допомогою легко видаляти жирні та застарілі плями. До того ж не доведеться використовувати велику кількість побутової хімії та терти брудні поверхні щітками.

Бонусом від прибирання з використанням парового очисника є знищення бактерій та усунення неприємного запаху.

Зволожувач повітря

Цей пристрій буквально миє повітря, пропускаючи його через спеціальні фільтри. Назад до приміщення потрапляє зволожене повітря, добре очищене від дрібних частинок бруду та бактерій. Встановлення зволожувача з функцією очищення повітря дає змогу рідше займатися прибиранням, адже в оселі стає помітно менше пилу.

Такий девайс позитивно впливає на самопочуття всіх членів родини, адже позбавляє їх від впливу алергенів і багатьох збудників хвороб.

Сучасні зволожувачі працюють майже безшумно, тому можуть встановлюватися в спальнях і дитячих кімнатах. Головне — регулярно проводити заміну фільтрів.

Парова швабра

Якісне миття підлоги займає досить багато часу та сил. Але тільки в тих господарів, які ще не мають парової швабри. У спеціальний відсік девайсу заливається вода та за потреби додається мийний засіб. Через вплив високих температур на оброблених поверхнях гине більша частина патогенної мікрофлори.

Зверніть увагу: мити за допомогою парової швабри можна лише те покриття, яке не боїться впливу вологи та високої температури.

Робот для миття вікон

Миття вікон вважається одним із найважчих процесів прибирання. Тож варто делегувати це завдання розумному роботу, який якісно очистить скло без тривалого натирання. Дві половини пристрою взаємодіють між собою за допомогою магніту, що дає змогу одночасно очищувати обидва боки вікна. Після такого миття на поверхні не залишається розводів і плям.