06 грудень 2023, Середа, 00:52

У військовому комісаріаті столиці знайшли корупцію (оновлено)

10 Липня 2020г.
002 (6)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали керівників військового комісаріату - начальника одного з відділень Деснянського районного військового комісаріату у місті Києві та Київській області та його посередника після одержання ними неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс 10 липня із посиланням на Державне бюро розслідувань.

За даними досудового розслідування, військовослужбовець вимагав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 5 тис дол за видачу довідки про непридатність до військової служби.

9 липня 2020 року слідчі ДБР затримали військовослужбовця та його посередника після отримання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 2 тис дол в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання відносно них запобіжних заходів.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура міста Києва. Оперативний супровід – працівники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Як уточнили у прокуратурі Києва, на хабарі було затримано заступника начальника військкомату, який отримав через посередника 1,5 тис дол за сприяння у звільнені від проходження строкової військової служби. За свої послуги посередник отримав 500 дол та у подальшому мав намір отримати ще 3 тис дол без відома посадовця.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найрезонансніших подій.