» 6 років ув‘язнення: за незаконне зберігання боєприпасів та придбання психотропних речовин засуджено військовослужбовця

01 март 2021, Понедельник, 20:57

6 років ув‘язнення: за незаконне зберігання боєприпасів та придбання психотропних речовин засуджено військовослужбовця

5 января 2021г.
4q2a8451_ch_2

Першотравневий районний суд м. Чернівці визнав винним військовослужбовця однієї з військових частин Буковини у зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу та придбанні психотропних речовин (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 309 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 5 січня із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону

У суді військова прокуратура Чернівецького гарнізону довела, що в травні 2020 року 38-річний правопорушник придбав психотропну речовину – амфетамін, яку зберігав в орендованому гаражі. Так, при обшуку приміщення правоохоронцями виявлено та вилучено 5,2 грами амфетаміну та 12 патронів до нарізної вогнепальної зброї. Боєприпаси він зберігав без передбаченого законом дозволу.

Суд врахував усі обставини, наведені військовим прокурором, у тому числі тяжкість злочину і наявність судимості в минулому, та за сукупністю вироків засудив його до 6 років позбавлення волі.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram