» … а то Путін нападе!

18 серпень 2022, Четвер, 11:52

… а то Путін нападе!

23 Квітня 2019г.
0
Blog

Я категорично не згодний з тими, хто стверджує, що між Порошенком і Януковичем немає принципової різниці. Різниця є: за часи Януковича кращі люди країни розкрадали лише 90% державних ресурсів, а десяту частину все ж таки залишали, щоби Ненька не сконала достроково – бо Янукович мріяв царювати довго та щасливо й сподівався передати державу в спадок діточкам і онукам. А Порошенко та його камарилья вигрібали все до копійки, позаяк не пов’язували своє майбутнє з Україною й не збирались тут жити.

Один лише приклад: у країні, яка, фактично, перебуває в стані війни, Верховний головнокомандувач разом зі своїм вірним Пашинським дощенту розікрав майно колишньої радянської організації "Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту", що була створена за часи СРСР для підготовки молоді до служби в збройних силах і навчання військово-обліковим спеціальностям.

Попервах це майно – понад 500 автошкіл, тири, спортивні аеродроми з ескадрильями літаків і ланками парашутно-десантної підготовки, автодроми тощо захопила рейдерська компанія під назвою «Товариство сприяння обороні України», яку до 2017 року очолював близький друг Януковича, колишній начальник Донецького вищого військово-політичного училища Віктор Тімченко – батько керівника ДТЕК Максима Тімченка, заради прибутків якого Порошенко запровадив легендарну формулу "Роттердам+".

Але 2 роки тому Верховному головнокомандувачу здалось замало, що в Україні з його приходом були заборонені військово-прикладні види спорту, ліквідована підготовка молоді до служби в десантних військах, а спортмени-парашутисти обкладені грошовими поборами на користь активіста Партії Регіонів з Харкова на прізвище Шаповалов.

Порошенко викликав Тімченка й запропонував поділитись майном, після чого на чолі рейдерської компанії "Товариство сприяння обороні України" поставив людину Пашинського, Тімченку Порошенко залишив тільки автодром під Києвом і почав розпродавати нерухомість, призначену для розвитку парашутного багатоборства та інших військово-прикладних видів спорту.

Про те, як Порошенко й Пашинський намагались продати під котеджну забудову колишній аеродром ДТСААФ "Чайка", свідчать матеріали кримінального провадження, що зараз розслідується в Головному слідчому управлінні Нацполіції.

Цитую ухвалу слідчого судді, якою накладено арешт на речі й документи, вилучені в рейдерів під час обшуку: Головним слідчим управлінням Національної поліції України розслідується незаконне відчуження невстановленими особами аеродрому "Чайка" та його приаеродромної території, з метою подальшої забудови за попередньою змовою з посадовими особами Підприємства об'єднання громадян "Центральний аероклуб "Товариства сприяння обороні України ім. Антонова", Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського р-ну Київської обл.., ПП "Євро-Сервіс" (ЄДРПОУ 32753962) та девелоперської компанії ТОВ "ОМОКС" (ЄДРПОУ 23154102), які відчужили земельні ділянки на користь третіх осіб для забудови приаеродромної території аеродрому "Чайка" З метою ухилення від кримінальної відповідальності та сплати податків у вигляді орендної плати, засновники ПП "Євро-Сервіс" 12.12.2018 вчинили нотаріальні дії, щодо переоформлення підприємства на третю особу зі зміною його юридичної особи, місця реєстрації підприємства та назви на ПП "Кью Торг".

Якщо слідчі Нацполіції, що розслідують цю справу, забажають отримати додаткову інформацію про те, як впродовж останніх років розкрадалось майно ДТСААФ, зокрема – шляхом відкриття фіктивної фірми під назвою "Центральний аероклуб Товариства сприяння обороні України", через яку службові особи Мінмолодьспорт прогнали 2,5 млн грн бюджетних коштів, то нехай викличуть мене й допитають як свідка. Хто-хто, а я можу багато чого розповісти на цю тему – з прізвищами, сумами та документами.

Джерело

По охотничьим следам

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст