05 грудень 2023, Вівторок, 23:29

Адвокат депутата від БПП намагався підкупити поліцейського

10 Січня 2019г.
1

9 січня 2019 військовою прокуратурою Центрального регіону України спільно із Державним бюро розслідувань та Національною поліцією було затримано адвоката, який намагався підкупити заступника начальника Управління захисту економіки у Київській області.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на ВП ЦРУ.

За офіційною інформацією, затриманий правник захищав директора одного з державних підприємств, який також є депутатом Київської обласної ради. Він не повідомив про суттєві зміни у майновому стані після придбання автомобілю та нерухомого майна.

За даними Резонансу, йдеться про депутата-аграрія з фракції політичної партії "Блок Петра Порошенка" Олега Балагуру. Він очолює держпідприємство «Дослідне господарство «Шевченківське» Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України.

За даними слідства, його адвокат запропонував надати службовій особі, яка займає відповідальне становище, а саме заступнику начальника Управління через майора поліції-начальника відділу протидії корупції неправомірну вигоду у тис дол - за нескладання протоколів про корупційне адмінправопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України.

За даними військової прокуратури, 4 січня під час зустрічі із поліцейським керівником "підозрюваний підтвердив свої злочинні наміри, тож в ході спеціального слідчого експерименту... він передав офіцеру поліції частину неправомірної вигоди – 900 доларів США, після чого його затримали".

Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.