» Адвокат Глоба: Чому до Павловського приїжджає заступник генпрокурора і вчиняє позапроцесуальні маніпуляції?

03 лютий 2023, П'ятниця, 09:10

Адвокат Глоба: Чому до Павловського приїжджає заступник генпрокурора і вчиняє позапроцесуальні маніпуляції?

21 Січня 2020г.
80690-1_large

Вже не знаю, як починати, чи то зі слів “справа Мангера”, чи то зі слів “справа Павловського", - написав 20 січня 2020 року у соцмережі Facebook адвокат Костянтин Глоба і поділився своїм баченням подальшого розвитку справи голови Херсонської оласної ради Владислава Мангера, якого підозрюють у причетності до вбивства Катерини Гандзюк. А також єдиного свідка - Ігоря Павловського (експомічника нардепа Миколи Паламарчука).

За словами адвоката, каменем спотикання у справі для прокуратури стали саме оці свідчення Павловського, які повністю нівелюють причетність Мангера до цієї справи. І питання тут навіть не у словах Павловського – сьогодні, питання в тому, що Павловський говорив про це з самого початку. Ми, як захисники Мангера, також у суді говорили про це із самого першого судового засідання, а прокуратура весь цей час займалась викривленням фактів і створювала перепони, за яких дійсні обставини не стануть відомі. Але, все таємне з часом стає все ж явним, як і цей документ, який тривалий час приховувала прокуратура від громадськості.

Глоба також відзначив, що прокуратура біситься, оскільки Павловський згідно матеріалів є єдиним, начебто свідком проти Мангера, який нарешті дав показання і прокуратура сіла після цього в калюжу. Питань, насправді, багато:

- чому прокуратура так обширно висвітлюючи цю справу, приховує від громадськості дійсні факти?

- чому після надання свідчень Павловським, який був весь цей час свідком, оголошено підозру?

- чому до Павловського приїжджає заступник найоб’єктивнішого генерального і вчиняє, м’яко кажучи, позапроцесуальні маніпуляції?..

СЛІДСТВО СБУ АНОНСУЄ «ВАГОМІ РЕЗУЛЬТАТИ» У СПРАВІ ГАНДЗЮК. УТІМ, ЕКСПЕРТИ СУМНІВАЮТЬСЯ

Наразі, я впевнений, що невдовзі ми побачимо новий виток у цій справі і вектор розвитку подій буде направлений на здійснення позапроцесуального тиску і процесуального необґрунтованого переслідування фігурантів з метою схиляння останніх на необхідний слідству вектор, – резюмував захисник.

В оприлюдненій копії протоколу Павловський зазначив, що ніякої інформації про Гандзюк від Мангера ніколи не чув. Левін не говорив, що Мангер негативно відноситься до Гандзюк. Від інших осіб, окрім слідчих та прокурорів, не чув, що Мангер причетний до цих подій з Гандзюк. Коли Левін приїхав з Мангером, він не обговорював напад на Гандзюк. Коли Левін приїхав із Мангером він не обговорював напад на Гандзюк. Після нападу, коли Левін прийшов до приймальні і просив не розповідати Ставіцькому та Миколайовичу і він сюди приїжджав, він сказав що йому голову відірвуть.

Джерело

МАНІПУЛЯЦІЇ СЛІДСТВА АБО ШТУЧНІСТЬ «СПРАВИ МАНГЕРА»