21 липень 2024, Неділя, 17:21

Адвокат-шахрай продав квартиру померлої у Луцьку

8 Травня 2019г.
Адвокат-шахрай продав квартиру померлої у Луцьку

Прокуратура оголосила про підозру адвокату, який від імені померлої 10 років тому жінки шахрайським способом продав її квартиру у Луцьку.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Волинської обл. Адвокат отримав підозру у вчиненні шахрайства та підроблення й використання підробленого офіційного документа.

Вказані правопорушення передбачені ч.3 ст.190, ч.3,4 ст.358 Кримінального кодексу України. За данимі сліства, достовірно знаючи, що громадянка, якій на праві власності належала квартира в Луцьку, померла понад 10 років тому, адвокат спільно із особою, яку він представив як "власницю квартири", звернувся до луцького приватного нотаріуса з проханням видати та посвідчити довіреність від імені цієї громадянки на право представляти її інтереси щодо продажу житла.

"Після виготовлення довіреності приватним нотаріусом, якого ввели в оману, адвокат власноручно написав прізвище, ім'я та по батькові довірителя у графі "підпис", а "власниця квартири" підписала документ", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Таким чином, адвокат отримав довіреність для подальшого її використання під час продажу квартири від свого імені. Використовуючи отриманий документ, підозрюваний продав квартиру, завдавши законному спадкоємцю – чоловікові померлої власниці житла, майнової шкоди на суму майже 190 тис. грн. Триває досудове розслідування.