» Адвокат Шевчук: Вдячний тим суддям і прокурорам, які зрозуміли, що режим закінчується

15 серпень 2022, Понеділок, 12:35

Адвокат Шевчук: Вдячний тим суддям і прокурорам, які зрозуміли, що режим закінчується

16 Квітня 2019г.
0
Фото: Трибуна Бровари
Фото: Трибуна Бровари

Захист Володимира Рубана заявив, що своїм рішенням про звільнення з-під варти судді чи не вперше за всю історію України поводились незаангажовано і проявили «високу порядність».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK заявив адвокат Рубана Олексій Шевчук, - передає Резонанс.

Коментуючи вихід з-під варти Надії Савченко та Володимира Рубана, він наголосив: судді проявили «високу порядність» і діяли незаангажовано «вперше в історії України».

НОВИЙ ШРАМ НА СТАРОМУ ПОРТРЕТІ ВЕРХОВНОГО СУДУ

«Ці судді в подальшому можуть стати головами Верховного, Апеляційного судів або ж просто залишитись на своєму місці. Однак, точно не очікувати, що з ними зводитимуть рахунки за принципову позицію», – заявив Шевчук.

«У Великий піст робляться великі події. Більше нічого не можу прокоментувати, цього достатньо», – додав адвокат. Водночас, відповідаючи на запитання про стратегію лінії захисту, він підкреслив: має багато інших клієнтів, тож сумнівно, що концентруватиметься лише на цій справі до 7 травня – дати наступного засідання.

ГПУ СПРОБУВАЛА ПОЯСНИТИ, ЧОМУ АДВОКАТАМ САВЧЕНКО НЕ ДАЮТЬ УСІХ МАТЕРІАЛІВ «СПРАВИ»

«По-друге, політика не робиться на кухні за вечерею. Те, що демонстрували прокурори у ВР – ніщо інше, як розмови», – вважає Шевчук. Адже, за його словами, обвинувачення базується на приватних розмовах між Савченко та Рубаном, які можна кваліфікувати лише як «емоційна бесіда». «Будь-яку розмову можна кваліфікувати по-різному», – вважає адвокат.

Він переконаний: після наступного засідання Савченко та Рубану не буде продовжено дію запобіжного заходу. «Це неможливо процесуально. Все це закінчилось», – підкреслив Шевчук.

До того ж він розповів: зараз у Конституційному суді перебуває «дуже важливе» звернення. «Думаю, найближчим часом буде винесено рішення, що не можна без згоди ВР проводити негласні слідчі розслідування щодо народних депутатів», – зазначив адвокат.

СУД ОСВОБОДИЛ ИЗ-ПОД СТРАЖИ САВЧЕНКО И РУБАНА