03 червень 2023, Субота, 18:51

Адвокати змусили поліцію взятися за Вадима Рабіновича (документи)

7 Грудня 2018г.
Фото: Главком
Фото: Главком

Національна поліція України розпочала кримінальне провадження щодо народного депутата Вадима Рабіновича за ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України - умисне невиконання судового рішення, яким він був зобов'язаний спростувати поширену раніше неправдиву інформацію. Про це повідомила адвокат АО AVER LEX Катерина Сташків, - пише Резонанс.

"На жаль, сьогодні почастішала практика, коли чиновники і державні діячі обманюють суспільство, не замислюючись про відповідальність. Однак, за свої слова потрібно відповідати", - розповіла юрист. І нагадала, що в липні 2015 року нардеп Рабінович під час прес-конференції в ІА УНІАН "поширив завідомо неправдиві відомості про діяльність начальника Головного слідчого Управління СБУ Василя Вовка", який звернувся за захистом до АО AVER LEX.

Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 26 квітня 2016 року Вадим Рабінович мав провести подібну прес-конференцію і спростувати поширену ним недостовірну інформацію, що ганьбить честь і гідність.

За словами адвоката, незважаючи на звернення до виконавчої служби, рішення суду політик не виконав і досі. Тому держвиконавець Шевченківського РВ ДВС звернувся до Нацполіції. За фактом невиконання народним депутатом Вадимом Рабіновичем судового рішення розпочато кримінальне провадження №12018100100007781.

Як повідомляв Резонанс, Рабінович програв апеляцію на відмову в задоволенні позову до Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) про визнання незаконним бездіяльності та зобов'язання заарештувати дві вілли у Франції Юлії та Сергія Льовочкіних. Таке рішення ухвалив Шостий апеляційний адміністративний суд (раніше Київський апеляційний адмінсуд).

НАЛИВАЙЧЕНКО ПООБІЦЯВ ПРИТЯГНУТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ «КРЕМЛІВСЬКИХ БІСІВ»