» Адвокатське об‘єднання BARRISTERS – “Бренд року 2019”

16 серпень 2022, Вівторок, 10:15

Адвокатське об‘єднання BARRISTERS – “Бренд року 2019”

10 Квітня 2019г.
1

На церемонії нагородження бізнес-конкурсу «Бренд року 2019» були оголошені торгові марки – лідери споживчих симпатій в різних категоріях товарів і послуг.

Переможцем у категорії адвокатське об‘єднання 2019 року у категорії "Прорив року" стало АО "Barristers". Про це інформує Резонанс із посиланням на сайт адвокатів.

Традиційно церемонія відбулась за участі представників бізнес-еліти і зірок шоу-бізнесу для визнання високого звання «Бренд року». Цього року церемонія нагородження відбулась вже дев’ятнадцятий раз.

Проект «Бренд Року» створений в 2000 році, він став першим бізнес-конкурсом на території України. Засновник Конкурсу Володимир Співаковський. У 2001 році Конкурс отримав підтримку Кабінету Міністрів України та Ради підприємців України.

Як писав Резонанс, 8 лютого 2019 року до офісів адвокатського об‘єднання «Barristers» в Одесі, Києві та Харкові приєдналося представництво у Львові, що дозволить якісно, ​​творчо, професійно, а головне - оперативно надавати весь комплекс юридичних послуг клієнтам Західної України.

РАДІЙНИКИ ТА АДВОКАТИ АО “BARRISTERS” СТВОРИЛИ АУДІО-ВЕРСІЮ КПК