28 лютий 2024, Середа, 17:13

Акція ФОПів під Радою: на одного із учасників склали протокол

14 Грудня 2021г.


КИЇВ. 14 грудня. Резонанс. На одного із учасників сьогоднішньої акції ФОПів під Радою склали адміністративний протокол. Про це у коментарі Резонанс повідомила пресофіцер Печерського управління поліції ГУНП у Києві Оксана Тищенко.

Цитата

“Акція відбувалася без сутичок. Постраждалих та затриманих немає. Одного чоловіка було запрошено до Печерського управління поліції, на нього складено адміністративний протокол за статтею 185 частиною 1 — порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій. Після складання протоколу його було відпущено”, — повідомила Тищенко.

Що було раніше

Сьогодні, 14 грудня, учасники чисельної акції ФОПів під Верховною Радою перекрили вулицю Грушевського. Через це повідомили про затримку транспорту.

Нагадаємо

Акції протестів ФОПів розпочались ще торік. Спочатку вони вимагали скасування карантинних обмежень, а також виступали за відстрочку введення обов’язкового використання касових апаратів. Тоді ж народні обранці на засіданні ухвалили за основу та в цілому "компромісний" законопроект №4439-д щодо врегулювання кризи, пов’язаної з питанням ФОПів, зробивши відстрочку введення РРО на рік. Але це ФОПів не зупинило й вони поставили нову вимогу: повне скасування введення РРО.

Потім відбулися ще кілька хвиль протестів. Деякі з сутичками. Під час такої сутички між мітингувальниками — учасниками акції “SaveФОП” та правоохоронцями під Верховною Радою у вересні, до прикладу, постраждала одна людина.