» Акція протесту ФОПів під Радою: від вибуху петарди травмувалася жінка

07 лютий 2023, Вівторок, 10:26

Акція протесту ФОПів під Радою: від вибуху петарди травмувалася жінка

18 Грудня 2021г.


КИЇВ. 17 грудня. Резонанс. Під час акції протесту ФОПів, яка сьогодні відбувається під стінами Верховної Ради, від вибуху петарди постраждала жінка. Про це повідомили у МВС, передає Резонанс.

Цитата

"Під час заходу окремі його учасники вдалися до протиправних дій, почали блокувати підходи до Верховної Ради України та кидати піротехнічні засоби. Внаслідок вибуху петарди травмувалася жінка — учасниця акції. Наразі лікарі на місці надають потерпілій необхідну медичну допомогу", — ідеться у повідомленні.

Деталі

Зазначають, що поліцейські проводять превентивну роботу з учасниками заходу та закликають мітингувальників дотримуватися заявленого мирного формату проведення акції.

Доповнення

Верховна Рада сьогодні проведе позачергове засідання, на якому розглянуть законопроект №6376 (щодо відтермінування застосування касових апаратів (РРО) малим бізнесом).

Це відбувається на тлі протестів під стінами парламенту представників ФОПів. Однак, як стверджують у русі “SaveФОП”, вони не за позачергову сесію, щоб відтермінувати на рік РРО для тих, хто ще не фіскалізований.

“Ми, як Рух, не підтримуємо відтермінування, бо це зрада колег: дрібних ювелірів, реалізаторів мілкої техніки, сільських аптек. Відтермінування знищує можливість фіскалізованим ФОПам домогтися дефіскалізації”, — ідеться у заяві руху.

Натомість, вказали у русі, вони наполягатимуть і надалі на ухваленні законопроекту №5866(1).