» Активіст за викликом. Або чергове лицемірство Романа Маселка

23 апрель 2021, Пятница, 16:27

Активіст за викликом. Або чергове лицемірство Романа Маселка

20 августа 2019г.
litsemer-e1551480792309

Анна Мірвальд, для Резонансу

Нещодавно активіст Роман Маселко розмістив черговий блог на 24 каналі під назвою «В Окружному адмінсуді Києва торгують правосуддям: хто був на плівках Вовка».

Давно не дивує, що пан Маселко бачить корупцію всюди, крім Національного антикорупційного бюро України, керівництво якого "підторговує" довідками у справі "Укроборонпрому" та відпочиває на десятки тисяч гривень за чужий рахунок.

СИТНИК ЗРОБИВ ЗАУВАЖЕННЯ УГЛАВІ ЗА «УКРОБОРОНПРОМ»

Натомість, в своєму блозі Маселко зазначає про начебто намагання позовами здійснити тиск на ВККС, а також про тиск на суддю шляхом подання скарг у ВРП!

Прізвище та ім’я судді ОАСК щодо долі якого так переймався Роман Маселко – Андрій Федрочук.

Про цю «жертву тиску» громадянин Маселко нещодавно писав наступне :

«А перший позов про відсутність повноважень у заступника голови Комісії Станіслава Щотки був розглянутий ще до виборів. 25 березня суддя Андрій Федорчук виніс рішення, яким визнав, що з повноваженнями Щотки все гаразд. І тут важливий один нюанс. За два тижні до цього рішення троє членів Комісії ходили на святкування до Євгена Аблова. Там був присутній і суддя Федорчук. А от суддя, який виніс рішення на користь ВККС Андрій Федорчук не захворів і гонорово прийшов на здачу іспиту. Мабуть, імунітет від масової епідемії у нього виробився саме завдяки цьому рішенню. Тому Козьяков знає про що говорить, стверджуючи про замовність певних рішень».

Громадська рада (не) доброчесності, до складу якої входить і Роман Маселко, вже надала негативний висновок щодо судді Андрія Федорчука.

Видання PROSUD нещодавно писало про суддю Андрія Федорчука, на якого начебто хтось «тиснув» таке:  "Журналісти bihus.info перевірили, а як взагалі використовується ця квартира. Виявилось суддя приватизованим житлом не користується, а поселив туди квартирантів. Хоча жодних доходів від здачі майна він не задекларував. Отже, суддя Федорчук очевидно не потребував поліпшення житлових умов, а подав сумнівні твердження про склад сім’ї та банально використав своє службове становищедля власного збагачення. А сім’я судді явно не бідує. У розпорядженні подружжя є дорога біжутерія. Суддя носить золотий годинник відомого бренду Ulysse Nardin, окремі екземпляри якого коштують як квартира у райцентрі. Також у нього є кишеньковий золотий годинник на ланцюжку. Дружина має золоті сережки Chopard з діамантами. Однак Андрій Богданович уникає згадок про конкретні моделі та вартість....

Ще одна резонансна справа, яку розглядав Андрій Федорчук стосувалась засекречених декларацій військових прокурорів. Нагадаємо, Анатолій Матіос заховав частину декларацій своїх підлеглих, які певний час були доступні у реєстрі НАЗК. Центр протидії корупції оскаржив такі дії Матіоса. Але колегія суду, до складу якої входив і Федорчук, відмовилась визнати протиправною постанову Головного військового прокурора про засекречення декларацій військових прокурорів".

Тепер виявляється, що Федорчук вже не недоброчесний, а той, на якого, зі слів лицемірного активіста - чинився тиск.

Цікаво, чи не вважає Роман Маселко, за такої логіки, тиском на суддів і власні скарги? Або свого колеги з ГО «Автомайдан» пана Гриценка? Чи може то спроба заробити свої 10 відсотків?!

У ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРОПОНУЮТЬ СТВОРИТИ МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАОХОЧЕННЯ ДЛЯ ВИКРИВАЧІВ КОРУПЦІЇ

Щодо начебто безпідставності позовів до ВККС нагадаємо ще один пост Романа Маселка:

Виявляється, він також  вважає, що строк повноважень Козьякова сплив. І виходить, що ті чи інші позови не такі ж вже і небезпідставні.

Далі більше. Фраза «про яйця Денісової» - не давала спокою і сну ані Маселку, ані його колезі Жернакову. Хоча, дуже дивно, що НАБУ знайшло "яйця" саме у жінки...

Натомість першу згадку про ці самі "яйця" знаходимо, згайте у кого?

Все вірно. Саме у Маселка.

 

Правда, згодом він дещо підчистив свій пост:

До речі, цього розслідування Слідство.Інфо щодо "латифундиста з Окружного адмінсуду міста Києва" судді Федорчука на сайті Громадського ми так і не знайшли...

Тому наполегливо рекомендуємо "найпослідовнішому" активісту-викривачу – 10 разів подумайте, перш ніж запускати чергову мильну бульку на догоду Ситнику та Горбатюку.

Бо маєте шанс вляпатися у скандал крутіший навіть за зашквар Ємець-Шабунін.

ЦПК ТАКИ ВИЗНАВ, ЩО ЄМЕЦЬ ЗАШКВАРЕНИЙ (ОНОВЛЕНО)