Активісти намагалися зірвати засідання ТААС - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

05 июнь 2020, Пятница, 02:07

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Активісти намагалися зірвати засідання ТААС

14 февраля 2020г.

Представники ГО "Багнет нації" громадяни Акулов та Філіпенко, які неодноразово зривали засідання в Третьому апеляційному адміністративному суді, знову намагалися зірвати його роботу.

Вказані особи блокували зали засідання Третього апеляційного адміністративного суду та силою намагалися до них потрапити, передає Резонанс із посиланням на прес-службу Державної судової адміністрації України.

Під час розгляду справи за скаргою громадян П. та С. на ухвалу суду першої інстанції щодо визнання протиправним та нечинним рішення дніпровської міської ради про припинення діяльності районних у місті Дніпрі рад та їх виконавчих органів, представники позивачів (громадян П. та С.), вони ж і є представники ГО "Багнет нації", заявили відвід суддям.

Аргументували вони тим, що представники невпевнені в об’єктивності та неупередженості суддів, а також тим, що начебто порушуються їх права. Надати обґрунтоване пояснення того,  в чому саме відбувається порушення, представники позивача – Акулов та Філіпенко не змогли.

У відповідь вони почали кричати про протиправне утворення Третього апеляційного адміністративного суду, незаконне здійснення правосуддя суддями ТААС та про те, що державна влада не наділила суд законними правами здійснювати правосуддя.

Колегія суддів порадившись на місці вирішила, що відвід колегії є необґрунтованим та відмовила у його задоволенні. Після цього колегія суддів Третього апеляційного адміністративного суду продовжила розгляд справи.

В процесі розгляду справи представники позивачів викликали поліцію та заявляли про начебто порушення їхніх конституційних прав. Вислухавши сторони по справі судді вирішили: апеляційну скаргу громадян П. та С. задовольнити, а ухвалу дніпропетровського окружного адміністративного суду від 8 жовтня 2019 р. скасувати, справу направити до суду першої інстанції для продовження розгляду справи по суті.

Проте представників позивачів таке рішення, хоча й було винесено на їх користь, не задовольнило. Залишити залу судового засідання, після завершення розгляду справи, вони відмовилися та пояснили це тим, що це місце злочину і вони чекають поліцію.

Своїми діями представники позивача, які також є активістами громадської організації, порушили нормальну роботу ТААС та проявили неповагу до суду та колегії суддів Третього апеляційного адміністративного суду, підкреслюється у повідомленні Державної судової адміністрації України.