Американські бізнесмени хотіли замінити керівництво Нафтогазу - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 18:53

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Американські бізнесмени хотіли замінити керівництво Нафтогазу

7 октября 2019г.

Декілька бізнесменів, які надавали грошові внески Республіканській партії США, намагались впливати на призначення членів правління НАК "Нафтогаз України" з метою подальшого підписання вигідних контрактів для своїх компаній.

Про це йдеться у повідомленні інформагентства Associated Press, передає Резонанс.

Причетними до спроб заміни керівництва "Нафтогазу" можуть бути американські бізнесмени Лев Парнас та Ігор Фруман, які раніше подавали позов проти олігарха Ігоря Коломойського, стверджує видання.

На початку березня, І.Фруман і Л.Парнас просували ідею звільнення Андрія Коболева з посаді голови правління НАК та призначення замість нього Андрія Фаворова, менеджера газової компанії.

Для цього американські бізнесмени рекламували зв'язки із президентом США Дональдом Трампом та його довіренною особою Рудольфом Джуліані.

За інформацією ЗМІ, міністр енергетики США Річард Перрі пропонував президенту України Володимиру Зеленському ввести до складу правління "Нафтогазу" американців.

Associated Press посилається на чотирьох осіб, які безпосередньо знають про спроби впливу на українську державну газову компанію. Офіс президента України відмовився від коментарів, повідомили в Associated Press.