09 червень 2023, П'ятниця, 04:48

Анатолій Гриценко: Суми українців у офшорах перевищили вдвічі ВВП України

4 Вересня 2016г.

Global Financial Integrity повідомляє: суми українців у офшорах перевищили вдвічі ВВП України.

Нагадаю:

1) Після панамського офшорного скандалу Порошенко пообіцяв швидку де-офшоризацію, не забули? Порошенко напевно вже забув.

2) Усі крупні підприємства Порошенка, як раніше весь час працювали через офшори, так і зараз, на фоні скандалів і під час війни, коли країні кошти вкрай потрібні - продовжують працювати через офшори. Це моральна позиція? Державницька? Ні! Ні!

3) Поки Президент не виведе з офшорів свій власний бізнес і не сплачуватиме всі податки державі Україна, в офшорах ще довго залишатиметься бізнес міністрів, губернаторів, депутатів, мерів і, ясна річ, усіх олігархів. Хто від того втрачає? Країна, армія, освіта, наука, медицина...

4) Щоб офшори стали невигідними для усіх українських підприємців, Порошенко зі своїм Урядом мали би давно внести зміни до Податкового кодексу, зменшивши кількість і розміри податків та спростити процедури їх адміністрування. За два з лишнім роки президентства Порошенка цього не зроблено. Чи планується? Не певен. Відповідних законопроектів у Раді не зареєстровано, ні Порошенком, ні його Урядом.

А тим часом... див. перше речення посту.

391927_113926448727804_1160734951_n

 

Анатолій Гриценко, екс-міністр оборони України