» Андрія Ярмоленка через співпрацю з букмекером можуть відсторонити від футболу

28 січень 2023, Субота, 11:39

Андрія Ярмоленка через співпрацю з букмекером можуть відсторонити від футболу

10 Лютого 2022г.
12

Гравця збірної України та лондонського «Вест Хему» звинувачують у незаконній рекламі ставок.

За інформацією іноземних джерел, український футболіст порушив пункт Е8.5 правил Англійської футбольної асоціації. Даний пункт забороняє учасникам турнірів під егідою Асоціації рекламувати чи просувати будь-яку діяльність, пов’язану з розміщенням ставок. У зв’язку з якою саме конторою звинувачують українця, поки не повідомляється.  

Андрій Ярмоленко давно співпрацює з БК Фавбет і є обличчям компанії. Можливо, в асоціації тільки зараз звернули увагу на цей факт. Відповісти на звинувачення футболіст має до 18 лютого. 

Про заборону робити ставки спортсменам, мати букмекерський бізнес говориться в правилах кожної бетингової компанії, в тому числі контори Фан Спорт, огляд якої опублікований на ресурсі Bookmaker Ratings. Однак в той же час всі відомі світові клуби мають букмекерів серед спонсорів, і майже завжди саме спортсмени становляться їхніми амбассадорами.   

Поки рано говорити про те, чи загрожують українському футболісту санкції, оскільки форвард приймав участь в зйомках реклами на території України. Також юристи вважають, що довести «пряме» рекламування ставок чи місця, посилань, де їх можна було б зробити, обвинувачувачам буде нелегко. Після переходу в лондонський клуб ні на своїх сторінках в соціальних мережах, ні в інтерв’ю футболіст не згадував букмекерські компанії.  

Нагадаємо, в поточному сезоні Андрій Ярмоленко провів 21 матч за англійський «Вест Хем». На рахунку форварда три результативні передачі та один гол. Контракт 32-річного українського футболіста з лондонським клубом закінчується влітку цьогоріч.