» Антикоронавірусний фонд розподілений повністю, – Шмигаль

29 листопад 2022, Вівторок, 07:05

Антикоронавірусний фонд розподілений повністю, – Шмигаль

4 Вересня 2020г.
118000-1_large

На сьогоднішній день Фонд боротьби з COVID-19 повністю розподілений, проте зберігається можливість перерозподілу коштів, - заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Верховній раді під час години запитань до уряду 4 вересня.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Слово і Діло.

«Щодо Фонду по боротьбі з COVID-19 і його наслідками - він розподілений повністю. Є певний відсоток вже витрачених коштів. Тобто, проплати через держскарбницю. Фонд розписаний, але є можливість перерозподілу (в разі необхідності) всередині цих коштів. Однак це буде відбуватися за участю бюджетного комітету, за участю Верховної Ради - якщо така необхідність все ж виникне», - повідомив Шмигаль.

Нагадаємо, 2 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що інформація про надмірні витрати з антикоронавірусного фонду не відповідає дійсності, є «фейком» і на сьогодні у фонді «є майже всі кошти».

Слова Зеленського прокоментувала експертна організація State Watch, яка детально відстежує витрати з COVID-фонду. За даними експертів, на сьогоднішній день з 66 млрд грн фонду вже витрачено 19,1 млрд грн (тобто, 29%).

«Слово і діло» розбиралося, як перерозподілили бюджетні кошти з утворенням антикоронавірусного фонду.

Також наші аналітики склали детальну інфографіку щодо витрат з COVID-фонду.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.