» Антікорсуд у 50 разів зменшив заставу для Садового

02 липень 2022, Субота, 19:25

Антікорсуд у 50 разів зменшив заставу для Садового

28 Листопада 2019г.
Садовой1

Вищий антикорупційний суд України обрав підозрюваному у зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді застави 1,056 млн грн. замість 50 млн грн., про які клопотав прокурор.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на підсумки засідання ВАКСУ. Суд також поклав на А.Садового зобов'язання прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, до суду на кожну їхню вимогу й утриматися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні.

САП 21 листопада оголосила про підозру у зловживанні владою меру Львова. Його підозрюють у зловживанні під час операцій із земельними ділянками на території Рясне-Руської сільської ради Львівської обл., які завдали збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 млн грн.

Слідство встановило, що понад 23,49 га земель були продані за договором купівлі-продажу посадовцями львівської мерії без аукціону за заниженою вартістю, як землі промисловості.

У САП також повідомили, що продана земля взагалі не належить територіальній громаді Львова, а фактично належить до земель Рясне-Руської сільської ради області, як земля сільськогосподарського призначення.

Посадовцям львівської мерії інкримінують вчинення злочину за ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 ККУ.