30 травень 2023, Вівторок, 14:07

АО “Barristers” відкрило офіс у Львові

8 Лютого 2019г.

8 лютого 2019 року до офісів адвокатського об‘єднання «Barristers» в Одесі, Києві та Харкові приєдналося представництво  у Львові, що дозволить якісно, ​​творчо, професійно, а головне - оперативно надавати весь комплекс юридичних послуг клієнтам Західної України. Про це пише Резонанс із посиланням на Юридичну практику.

"Ця подія стала можливою завдяки динамічному зростанню нашого об'єднання на ринку юридичних послуг в Україні, а також визнанням нашими клієнтами професійного досвіду й авторитету адвокатів АО «Barristers», - відзначають в компанії. - Оскільки основним напрямком нашої діяльності є надання повного спектру правової допомоги та захисту в рамках кримінального права і процесу, ми рухаємося вперед і приймаємо виклики сучасних правоохоронних органів, які в більшості випадків є не тільки зацікавленими в обвинувальному ухилі справи, а й часто використовують "позапроцесуальні" методи впливу на його учасників. На жаль, поняття «процесуальне гопництво правоохоронців» міцно увійшло в лексикон не тільки адвокатів і суддів, а й в лексикон осіб, які є наши клієнтами".

Новий офіс очолив адвокат «Barristers» Вадим Колокольніков, який має понад 10 років практики в сфері захисту у кримінальних та адміністративних справах, є високопрофесійним захисником зі значним досвідом роботи в цій сфері.

РАДІЙНИКИ ТА АДВОКАТИ АО “BARRISTERS” СТВОРИЛИ АУДІО-ВЕРСІЮ КПК