» Апеляційний суд залишив лідера “антивакцинаторів” Стахіва під вартою

05 лютий 2023, Неділя, 13:56

Апеляційний суд залишив лідера “антивакцинаторів” Стахіва під вартою

25 Листопада 2021г.


КИЇВ. 24 листопада. Резонанс. Львівський апеляційний суд не задовольнив скаргу захисника одного з лідерів противників вакцинації Остапа Стахіва, та залишив у силі попередню ухвалу про взяття Стахіва під варту. Відповідне рішення оголосили сьогодні під час засідання суду, передає Резонанс.

Деталі

Таким чином, суд не задовольнив скаргу захисника антивакцинатора Стахіва, залишивши в силі рішення щодо тримання Стахіва під вартою на 60 днів. Відповідне рішення обговоренню не підлягає.

Нагадаємо

16 листопада Служба безпеки України заявила, що блокувала антиукраїнську мережу, члени якої під гаслами “антивакцинації” закликали до захоплення влади. Лідеру так званих “антивакцинаторів” Остапу Стахіву оголосили про підозру.

Наступного дня до Галицького районного суду Львова, де мало відбутися засідання щодо обрання запобіжного заходу лідеру так званих “антивакцинаторів” Остапу Стахіву, приходили його прихильники та противники.

Однак, суд перенесли. Галицький районний суд Львова задовольнив примусовий привід у суд лідера так званих “антивакцинаторів” Остапа Стахіва, для обрання йому запобіжного заходу.

18 листопада Галицький районний суд міста Львів заарештував лідера "антивакцинаторів" Остапа Стахіва на 2 місяці з правом внесення застави обсягом майже мільйон гривень.