» Армійський сержант на Херсонщині торгував кулеметами

04 липень 2022, Понеділок, 18:33

Армійський сержант на Херсонщині торгував кулеметами

30 Серпня 2018г.
1

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону в рамках процесуального керівництва в кримінальному провадженні за оперативного супроводження відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в АРК під час реалізації вогнепальної зброї викрито військовослужбовця однієї з в/ч Херсонщини. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу військової прокуратури Південного регіону.

Досудовим розслідуванням установлено, що сержант Л., з метою незаконного збагачення за рахунок продажу військового майна, за неправомірну вигоду в сумі 120 тис грн реалізував сторонній особі 2 пістолета-кулемета іноземного походження та ручний кулемет Дегтярьова, а також 250 шт. набоїв різного калібру.

Безпосередньо після продажу вогнепальної зброї нечесного військовослужбовця затримано в порядку ст. 208 КПК України, тривають невідкладні слідчі дії.

Військова прокуратура готує повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, та клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснює слідче управління ГУ Нацполіції в Херсонській області.

ПРАВНИКИ РОЗКРИТИКУВАЛИ ТЛУМАЧЕННЯ ВЕРХОВНИМ СУДОМ СТАТТІ ПРО НЕЗАКОННЕ ПОВОДЖЕННЯ ЗІ ЗБРОЄЮ